waskastandardszeroka malastandardduza
  • http://www.prestige.ostroda.pl
  • http://www.prestige.ostroda.pl

Kontakt

Biuro Rachunkowe "Prestige"

14-100 Ostróda

Ul. Czarnieckiego 19B

14-100 Ostróda

Tel./Fax. 896466060

kom. 604794650

biuro@prestige.ostroda.pl

NIP: 741-101-29-36

REGON: 511333051

O nas

Biuro Rachunkowe „PRESTIGE” świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Obsługujemy duże Spółki z o.o. jak i małe jednoosobowe firmy.
 
Nasze biuro rachunkowe działa od stycznia 2000 roku. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która pomoże Państwu załatwić większość formlaności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy.

Nasze motto to solidność,  nowoczesność oraz dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Oferujemy bieżące porady i pomoc w opracowaniu pełnej dokumentacji dla potrzeb podatkowych i innych (biznes plany, analizy finansowe, kredyty inwestycyjne).

Potwierdzeniem uprawnień jest wydane przez Ministra Finansów certyfikat uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych dla właściciela Wioletty Bojar, która posiada gruntowe przygotowanie z zakresu księgowości , podatków jak i wieloletnie doświadczenie z zakresu bankowości.

Nasze biuro rachunkowe posiada także obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, związanej z prowadzoną działalnością księgowości, kadr i płac oraz udzielamy objaśnień i wskazówek dotyczących kwestii podatkowych.
 
Co nas wyróżnia: młada kadra kompetentnych księgowych ; właściciel, dla którego nie ma spraw nie do załatwienia, który nie boi się wyzwań i ryzyka; dobra lokalizacja; parking dla klientów; nowoczesne programy księgowo-kadrowe; eleganckie biuro;przyjazna atmosfera.
Umów się na spotkanie z właścicielem i się przekonaj.

 
 
©  Biuro Rachunkowe "PRESTIGE" '2010 - realizacja LOLBIT
Designed by Templatka.pl